IHV30EB150
Hua Hua
Tau Wae: IHV30EB150
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHV-30-150 EB E2
Ngā Rauemi: IHV30EB150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHV30EB150
Tau Wae IHV30EB150 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 3461 pcs Pepa Raraunga IHV30EB150.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.650" Dia x 2.450" L (41.91mm x 62.23mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.1MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Inductor 30A 13 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 13 mOhm Max
Whakatauranga onamata 30A I teie nei - Maama -