IHV20EB200
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHV20EB200
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHV-20-200 EB E2
Ngā Rauemi: IHV20EB200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHV20EB200
Tau Wae IHV20EB200 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4336 pcs Pepa Raraunga IHV20EB200.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.450" Dia x 2.450" L (36.83mm x 62.23mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHV
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial, Horizontal Cylinder
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 200µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.2MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 200µH Unshielded Inductor 20A 21 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max
Whakatauranga onamata 20A I teie nei - Maama -