IHV28EB60
Hua Hua
Tau Wae: IHV28EB60
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHV-28-60 EB E2
Ngā Rauemi: IHV28EB60.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
14 pcs
112 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHV28EB60
Tau Wae IHV28EB60 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 6739 pcs Pepa Raraunga IHV28EB60.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.020" Dia x 2.450" L (25.91mm x 62.23mm)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 60µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.9MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 60µH Unshielded Inductor 28A 8.5 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder DC Resistance (DCR) 8.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 28A I teie nei - Maama -