IHB3EB270K
Hua Hua
Tau Wae: IHB3EB270K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-3 27 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB3EB270K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB3EB270K
Tau Wae IHB3EB270K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 12696 pcs Pepa Raraunga IHB3EB270K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.100" Dia (27.94mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Wirewound Inductor 10.2A 12 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max
Whakatauranga onamata 10.2A I teie nei - Maama -