IHB3EB122K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IHB3EB122K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-3 1.2K 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB3EB122K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB3EB122K
Tau Wae IHB3EB122K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 12415 pcs Pepa Raraunga IHB3EB122K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.100" Dia (27.94mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IHB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1.2mH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2mH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 462 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 462 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.6A I teie nei - Maama -