IHB3BV8R2M
Hua Hua
Tau Wae: IHB3BV8R2M
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-3 8.2 20% B40
Ngā Rauemi: IHB3BV8R2M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB3BV8R2M
Tau Wae IHB3BV8R2M Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 13119 pcs Pepa Raraunga IHB3BV8R2M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.100" Dia (27.94mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 8.2µH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 17.6A 4 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 4 mOhm Max
Whakatauranga onamata 17.6A I teie nei - Maama -