IHB3EB471K
Hua Hua
Tau Wae: IHB3EB471K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-3 470 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB3EB471K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB3EB471K
Tau Wae IHB3EB471K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 11603 pcs Pepa Raraunga IHB3EB471K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.100" Dia (27.94mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 187 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 187 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.6A I teie nei - Maama -