IHB3EB332K
Hua Hua
Tau Wae: IHB3EB332K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IHB-3 3.3K 10% EB E2
Ngā Rauemi: IHB3EB332K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IHB3EB332K
Tau Wae IHB3EB332K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 12703 pcs Pepa Raraunga IHB3EB332K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.100" Dia (27.94mm)
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 3.3mH Teitei - Tae (Max) 0.840" (21.34mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 1A 1.27 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.27 Ohm Max
Whakatauranga onamata 1A I teie nei - Maama -