CRCW01004K75FREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW01004K75FREL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW01004K75FREL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.75K OHM 1% 1/32W 01005
Ngā Rauemi: CRCW01004K75FREL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW01004K75FREL
Tau Wae CRCW01004K75FREL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 4.75K OHM 1% 1/32W 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1945770 pcs Pepa Raraunga CRCW01004K75FREL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1005 Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 4.75 kOhms
Mana (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Ētahi Ingoa 541-4242-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.006" (0.15mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.75 kOhms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film Te hanganga Thick Film