CRCW0100499RFREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0100499RFREL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0100499RFREL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 499 OHM 1% 1/32W 01005
Ngā Rauemi: CRCW0100499RFREL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0100499RFREL
Tau Wae CRCW0100499RFREL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 499 OHM 1% 1/32W 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2086538 pcs Pepa Raraunga CRCW0100499RFREL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1005 Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 499 Ohms
Mana (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Ētahi Ingoa 541-4250-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.006" (0.15mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 499 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film Te hanganga Thick Film