CRCW01004K30FREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW01004K30FREL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW01004K30FREL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.3K OHM 1% 1/32W 01005
Ngā Rauemi: CRCW01004K30FREL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW01004K30FREL
Tau Wae CRCW01004K30FREL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 4.3K OHM 1% 1/32W 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2138315 pcs Pepa Raraunga CRCW01004K30FREL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 01005 Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 4.3 kOhms
Mana (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.006" (0.15mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.3 kOhms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film