CRCW010075R0FREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW010075R0FREL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW010075R0FREL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 75 OHM 1% 1/32W 01005
Ngā Rauemi: CRCW010075R0FREL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW010075R0FREL
Tau Wae CRCW010075R0FREL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 75 OHM 1% 1/32W 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1929938 pcs Pepa Raraunga CRCW010075R0FREL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1005 Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Ētahi Ingoa 541-4243-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.006" (0.15mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film Te hanganga Thick Film