EL240A30-12
CrydomCrydom
EL240A30-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL240A30-12
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Ngā Rauemi: EL240A30-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL240A30-12
Tau Wae EL240A30-12 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3469 pcs Pepa Raraunga EL240A30-12.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 10 ~ 14VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187"/0.250" Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa EL Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC, Zero Cross
Ētahi Ingoa CC2449 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 30A
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EL240A30-05NP
EL240A30-05NP
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
I roto i te taonga: 3161 pcs
Tikiake: EL240A30-05NP.pdf
RFQ
EL240A30-05N
EL240A30-05N
Kaihanga: Crydom
I roto i te taonga: 3140 pcs
Tikiake: EL240A30-05N.pdf
RFQ
EL240A30-12NP
EL240A30-12NP
Tikiake: EL240A30-12NP.pdf
EL240A20R-24
EL240A20R-24
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V
Tikiake: EL240A20R-24.pdf
EL240A30-12P
EL240A30-12P
Tikiake: EL240A30-12P.pdf
EL240A30-12N
EL240A30-12N