EL240A20R-24
CrydomCrydom
EL240A20R-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL240A20R-24
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V
Ngā Rauemi: 1.EL240A20R-24.pdf2.EL240A20R-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL240A20R-24
Tau Wae EL240A20R-24 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3688 pcs Pepa Raraunga 1.EL240A20R-24.pdf2.EL240A20R-24.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 21 ~ 27VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187"/0.250" Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa EL Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC
Ētahi Ingoa CC1779
EL240A20R24
Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 20A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EL240A20-24
EL240A20-24
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V
I roto i te taonga: 3598 pcs
Tikiake: EL240A20-24.pdf
RFQ
EL240A30-05N
EL240A30-05N
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
I roto i te taonga: 3140 pcs
Tikiake: EL240A30-05N.pdf
RFQ
EL240A20R-24H
EL240A20R-24H
Whakaahuatanga: SSR IP00 280VAC/20A 21-27VDC