EL240A10R-24
CrydomCrydom
EL240A10R-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL240A10R-24
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Ngā Rauemi: 1.EL240A10R-24.pdf2.EL240A10R-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL240A10R-24
Tau Wae EL240A10R-24 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3736 pcs Pepa Raraunga 1.EL240A10R-24.pdf2.EL240A10R-24.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 21 ~ 27VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187"/0.250" Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa EL Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC
Ētahi Ingoa CC1777
EL240A10R24
Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Taumahi Kaute 10A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant