EL240A30-05
CrydomCrydom
EL240A30-05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL240A30-05
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Ngā Rauemi: EL240A30-05.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL240A30-05
Tau Wae EL240A30-05 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2981 pcs Pepa Raraunga EL240A30-05.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 4 ~ 8VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187"/0.250" Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa EL Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC, Zero Cross
Ētahi Ingoa CC2445 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 30A
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Takahanga SPST-NO (1 Form A)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EL240A30-12N
EL240A30-12N
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
I roto i te taonga: 2608 pcs
Tikiake: EL240A30-12N.pdf
RFQ
EL240A20R-24
EL240A20R-24
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V
I roto i te taonga: 3688 pcs
Tikiake: EL240A20R-24.pdf
RFQ
EL240A30-05N
EL240A30-05N