EL240A30-12P
CrydomCrydom
EL240A30-12P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL240A30-12P
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Ngā Rauemi: EL240A30-12P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL240A30-12P
Tau Wae EL240A30-12P Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3231 pcs Pepa Raraunga EL240A30-12P.pdf
Ngaohihi - Tae 24V ~ 280V Momotuhi - Whakauru 10 ~ 14VDC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187"/0.250" Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa EL Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga AC, Zero Cross
Ētahi Ingoa CC2452 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 30A