DRA1-CMX60D5
CrydomCrydom
DRA1-CMX60D5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRA1-CMX60D5
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 5A 1-60V
Ngā Rauemi: 1.DRA1-CMX60D5.pdf2.DRA1-CMX60D5.pdf3.DRA1-CMX60D5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRA1-CMX60D5
Tau Wae DRA1-CMX60D5 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 5A 1-60V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 1V ~ 60V Momotuhi - Whakauru 3 ~ 10VDC
Paa / Case Module Momo putanga DC
Ētahi Ingoa CC2231
DRA1-CMX60D5-ND
Whakaoho-a-Whenua (Max) 100 mOhms
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 5A