DRA1-CMXE200D3
CrydomCrydom
DRA1-CMXE200D3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRA1-CMXE200D3
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 3A 1-200V
Ngā Rauemi: 1.DRA1-CMXE200D3.pdf2.DRA1-CMXE200D3.pdf3.DRA1-CMXE200D3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRA1-CMXE200D3
Tau Wae DRA1-CMXE200D3 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 3A 1-200V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 1V ~ 200V Momotuhi - Whakauru 20 ~ 28VDC
Paa / Case Module Momo putanga DC
Ētahi Ingoa CC1904
DRA1-CMXE200D3-ND
DRA1CMXE200D3
Whakaoho-a-Whenua (Max) 200 mOhms
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 3A