DRA1-CMX100D6
CrydomCrydom
DRA1-CMX100D6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRA1-CMX100D6
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 6A 1-100V
Ngā Rauemi: 1.DRA1-CMX100D6.pdf2.DRA1-CMX100D6.pdf3.DRA1-CMX100D6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRA1-CMX100D6
Tau Wae DRA1-CMX100D6 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 6A 1-100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 1V ~ 100V Momotuhi - Whakauru 3 ~ 10VDC
Paa / Case Module Momo putanga DC
Ētahi Ingoa CC1728
DRA1-CMX100D6-ND
DRA1CMX100D6
Whakaoho-a-Whenua (Max) 40 mOhms
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 6A