DRA1-CMX100D10
CrydomCrydom
DRA1-CMX100D10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRA1-CMX100D10
Kaihanga / Waitohu: Crydom
Whakaahuatanga hua SSR RELAY SPST-NO 8A 1-100V
Ngā Rauemi: 1.DRA1-CMX100D10.pdf2.DRA1-CMX100D10.pdf3.DRA1-CMX100D10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRA1-CMX100D10
Tau Wae DRA1-CMX100D10 Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga SSR RELAY SPST-NO 8A 1-100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Tae 1V ~ 100V Momotuhi - Whakauru 3 ~ 10VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa DRA Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo putanga DC
Ētahi Ingoa CC2057
DRA1-CMX100D10-ND
DRA1CMX100D10
Whakaoho-a-Whenua (Max) 10 mOhms
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Taumahi Kaute 8A