QHS12H110A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QHS12H110A
Kaihanga / Waitohu: Crouzet
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 12HR CHASSIS
Ngā Rauemi: QHS12H110A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QHS12H110A
Tau Wae QHS12H110A Kaihanga Crouzet
He Rahinga Kei te wātea 3965 pcs Pepa Raraunga QHS12H110A.pdf
Tuhinga o mua 110VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Fixed Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)