QHS40ZD-NT
BelBel
QHS40ZD-NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QHS40ZD-NT
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V 100W
Ngā Rauemi: QHS40ZD-NT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QHS40ZD-NT
Tau Wae QHS40ZD-NT Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4894 pcs Pepa Raraunga QHS40ZD-NT.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa QHS Mana (Watts) 100W
Packaging Tray Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-2232 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 40A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 40A