QHS12ZH-NT
BelBel
QHS12ZH-NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QHS12ZH-NT
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 144W
Ngā Rauemi: QHS12ZH-NT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QHS12ZH-NT
Tau Wae QHS12ZH-NT Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 144W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5034 pcs Pepa Raraunga QHS12ZH-NT.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa QHS Mana (Watts) 144W
Packaging Tray Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-2230 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 12A