QHS40ZE-NT
BelBel
QHS40ZE-NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QHS40ZE-NT
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 132W
Ngā Rauemi: QHS40ZE-NT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QHS40ZE-NT
Tau Wae QHS40ZE-NT Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 132W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4445 pcs Pepa Raraunga QHS40ZE-NT.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa QHS Mana (Watts) 132W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-2233 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 40A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 40A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QHS40ZE
QHS40ZE
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 132W