TUNS700F48-P
CoselCosel
TUNS700F48-P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TUNS700F48-P
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC POWER SUPPLY
Ngā Rauemi: TUNS700F48-P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 476 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 476 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUNS700F48-P
Tau Wae TUNS700F48-P Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 476 pcs Pepa Raraunga TUNS700F48-P.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.62" L x 2.42" W x 0.50" H (117.3mm x 61.5mm x 12.7mm) Raupapa TUNS
Mana (Watts) 701W Paa / Case 7-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakaritea te Ture 96mV Raina Raina 96mV
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 14.6A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 14.6A Whakaaetanga CE, cURus, TUV