TUNS700F28-P
CoselCosel
TUNS700F28-P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TUNS700F28-P
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC POWER SUPPLY
Ngā Rauemi: TUNS700F28-P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 432 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 432 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUNS700F28-P
Tau Wae TUNS700F28-P Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 432 pcs Pepa Raraunga TUNS700F28-P.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.62" L x 2.42" W x 0.50" H (117.3mm x 61.5mm x 12.7mm) Raupapa TUNS
Mana (Watts) 700W Paa / Case 7-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakaritea te Ture 56mV Raina Raina 56mV
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 28V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga CE, cURus, TUV