TUNS500F48
CoselCosel
TUNS500F48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TUNS500F48
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER
Ngā Rauemi: TUNS500F48.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 488 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 488 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUNS500F48
Tau Wae TUNS500F48 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 488 pcs Pepa Raraunga TUNS500F48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.62" L x 2.42" W x 0.50" H (117.3mm x 61.5mm x 12.7mm) Raupapa TUN
Mana (Watts) 500W Paa / Case 7-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1805 Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakaritea te Ture 96mV Raina Raina 96mV
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 10.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV