TUNS300F12
CoselCosel
TUNS300F12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TUNS300F12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER
Ngā Rauemi: TUNS300F12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 553 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 553 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUNS300F12
Tau Wae TUNS300F12 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 553 pcs Pepa Raraunga TUNS300F12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.62" L x 2.42" W x 0.50" H (117.3mm x 61.5mm x 12.7mm) Raupapa TUN
Mana (Watts) 300W Paa / Case 7-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1800 Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakaritea te Ture 24mV Raina Raina 24mV
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga CE, cURus, TUV