TUNS300F48
CoselCosel
TUNS300F48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TUNS300F48
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER
Ngā Rauemi: TUNS300F48.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 575 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TUNS300F48
Tau Wae TUNS300F48 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 575 pcs Pepa Raraunga TUNS300F48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.62" L x 2.42" W x 0.50" H (117.3mm x 61.5mm x 12.7mm) Raupapa TUN
Mana (Watts) 300W Paa / Case 7-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1802 Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakaritea te Ture 96mV
Raina Raina 96mV Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.5A