MMP6S15K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP6S15K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMP6S15K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 630VDC AXIAL
Ngā Rauemi: MMP6S15K-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP6S15K-F
Tau Wae MMP6S15K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 630VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135268 pcs Pepa Raraunga MMP6S15K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" W, 0.236" T x 0.669" L (10.00mm, 6.00mm x 17.00mm) Raupapa MMP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 338-4130
MMP6S15K-F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Long Life
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Axial
Te kaha 0.015µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMP6P33K-F
MMP6P33K-F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL
I roto i te taonga: 30895 pcs
Tikiake: MMP6P33K-F.pdf
RFQ
MMP6S68K-F
MMP6S68K-F
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL
I roto i te taonga: 5271 pcs
Tikiake: MMP6S68K-F.pdf
RFQ
MMP6S15K
MMP6S15K
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.015UF 630VDC AXIAL