MMP6P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP6P22K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMP6P22K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL
Ngā Rauemi: MMP6P22K-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP6P22K-F
Tau Wae MMP6P22K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72966 pcs Pepa Raraunga MMP6P22K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.591" W, 0.354" T x 1.063" L (15.00mm, 9.00mm x 27.00mm) Raupapa MMP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 338-4396
MMP6P22K-F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Long Life
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Axial
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose