MMP4W4P7K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP4W4P7K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMP4W4P7K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: MMP4W4P7K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP4W4P7K
Tau Wae MMP4W4P7K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5797 pcs Pepa Raraunga MMP4W4P7K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.181" W, 0.827" T x 1.575" L (30.00mm, 21.00mm x 40.00mm) Raupapa MMP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Long Life
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose