MMP6S68K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP6S68K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMP6S68K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL
Ngā Rauemi: MMP6S68K-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP6S68K-F
Tau Wae MMP6S68K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5271 pcs Pepa Raraunga MMP6S68K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.433" W, 0.276" T x 0.906" L (11.00mm, 7.00mm x 23.00mm) Raupapa MMP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Long Life
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Axial
Te kaha 0.068µF Nga tono General Purpose