MMP6S47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP6S47K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMP6S47K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 630VDC AXIAL
Ngā Rauemi: MMP6S47K-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMP6S47K-F
Tau Wae MMP6S47K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 630VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5519 pcs Pepa Raraunga MMP6S47K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" W, 0.236" T x 0.906" L (10.00mm, 6.00mm x 23.00mm) Raupapa MMP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Long Life
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Axial
Te kaha 0.047µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMP6S1K-F
MMP6S1K-F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 630VDC AXIAL
I roto i te taonga: 135691 pcs
Tikiake: MMP6S1K-F.pdf
RFQ
MMP6S68K-F
MMP6S68K-F
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL
I roto i te taonga: 5271 pcs
Tikiake: MMP6S68K-F.pdf
RFQ
MMP6S47K
MMP6S47K
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 630VDC AXIAL