CD4CD150DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4CD150DO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD4CD150DO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD4CD150DO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD4CD150DO3F
Tau Wae CD4CD150DO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14610 pcs Pepa Raraunga CD4CD150DO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Raupapa CD4
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD4CD150D03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
Ngā āhuatanga RF, High Frequency Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 15pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 15pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD4CD180DO3F
CD4CD180DO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL
I roto i te taonga: 14470 pcs
Tikiake: CD4CD180DO3F.pdf
RFQ
CD4CD150DO3
CD4CD150DO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL