CD4CD150DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4CD150DO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD4CD150DO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD4CD150DO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD4CD150DO3
Tau Wae CD4CD150DO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14344 pcs Pepa Raraunga CD4CD150DO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Raupapa CD4
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm) Ngā āhuatanga RF, High Frequency
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 15pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 15pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD4CD120JO3
CD4CD120JO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 15775 pcs
Tikiake: CD4CD120JO3.pdf
RFQ
CD4CD150JO3
CD4CD150JO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 15646 pcs
Tikiake: CD4CD150JO3.pdf
RFQ
CD4CD150DO3F
CD4CD150DO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL