CD4CD120DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4CD120DO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD4CD120DO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD4CD120DO3F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD4CD120DO3F
Tau Wae CD4CD120DO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13058 pcs Pepa Raraunga CD4CD120DO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Raupapa CD4
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD4CD120D03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
Ngā āhuatanga RF, High Frequency Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 12pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 12pF