CD4CD180DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4CD180DO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD4CD180DO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD4CD180DO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD4CD180DO3
Tau Wae CD4CD180DO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14752 pcs Pepa Raraunga CD4CD180DO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±0.5pF
Rahi / Rahi 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Raupapa CD4
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm) Ngā āhuatanga RF, High Frequency
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 18pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 18pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD4ED200DO3
CD4ED200DO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 20PF 0.5PF 500V RADIAL
I roto i te taonga: 14657 pcs
Tikiake: CD4ED200DO3.pdf
RFQ
CD4ED200DO3F
CD4ED200DO3F
I roto i te taonga: 12193 pcs
Tikiake: CD4ED200DO3F.pdf
RFQ
CD4CD180DO3F
CD4CD180DO3F
Whakaahuatanga: CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL