CD30FD203FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD203FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD203FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.02UF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD203FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD203FO3
Tau Wae CD30FD203FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.02UF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2810 pcs Pepa Raraunga CD30FD203FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.831" L x 0.449" W (21.10mm x 11.40mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.921" (23.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 0.02µF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 0.02µF