CD30FD203GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD203GO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD203GO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.02UF 2% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD203GO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD203GO3F
Tau Wae CD30FD203GO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.02UF 2% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3155 pcs Pepa Raraunga CD30FD203GO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±2%
Rahi / Rahi 0.831" L x 0.449" W (21.10mm x 11.40mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD30FD203G03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.921" (23.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 0.02µF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 0.02µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD30FD203JO3F
CD30FD203JO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 3788 pcs
Tikiake: CD30FD203JO3F.pdf
RFQ
CD30FD222FO3
CD30FD222FO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 2200PF 1% 500V RADIAL
I roto i te taonga: 7561 pcs
Tikiake: CD30FD222FO3.pdf
RFQ
CD30FD203GO3
CD30FD203GO3
Whakaahuatanga: CAP MICA 0.02UF 2% 500V RADIAL