CD30FD222FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD222FO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD222FO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 2200PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD222FO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD222FO3
Tau Wae CD30FD222FO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 2200PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7561 pcs Pepa Raraunga CD30FD222FO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.850" (21.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 2200pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD30FD222FO3F
CD30FD222FO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 2200PF 1% 500V RADIAL