CD30FD202FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD202FO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD202FO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 2000PF 1% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD202FO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD202FO3F
Tau Wae CD30FD202FO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 2000PF 1% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6340 pcs Pepa Raraunga CD30FD202FO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±1%
Rahi / Rahi 0.772" L x 0.240" W (19.60mm x 6.10mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD30FD202F03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.850" (21.60mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 2000pF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 2000pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD30FD202FO3
CD30FD202FO3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 2000PF 1% 500V RADIAL