CD30FD183GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD183GO3F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD183GO3F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.018UF 2% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD183GO3F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD183GO3F
Tau Wae CD30FD183GO3F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.018UF 2% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3628 pcs Pepa Raraunga CD30FD183GO3F.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±2%
Rahi / Rahi 0.819" L x 0.429" W (20.80mm x 10.90mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa CD30FD183G03F Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.909" (23.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF Mica Capacitor 500V Radial Te kaha 0.018µF