CD30FD183JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD183JO3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD30FD183JO3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP MICA 0.018UF 5% 500V RADIAL
Ngā Rauemi: CD30FD183JO3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD30FD183JO3
Tau Wae CD30FD183JO3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP MICA 0.018UF 5% 500V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3726 pcs Pepa Raraunga CD30FD183JO3.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Rahi / Rahi 0.819" L x 0.429" W (20.80mm x 10.90mm) Raupapa CD30
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.437" (11.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.909" (23.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Mica Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF Mica Capacitor 500V Radial
Te kaha 0.018µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD30FD183JO3F
CD30FD183JO3F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP MICA 0.018UF 5% 500V RADIAL