MS3108R22-19P
Hua Hua
Tau Wae: MS3108R22-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 14 POS RT ANG W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3108R22-19P.pdf2.MS3108R22-19P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108R22-19P
Tau Wae MS3108R22-19P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 14 POS RT ANG W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4422 pcs Pepa Raraunga 1.MS3108R22-19P.pdf2.MS3108R22-19P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3108R22-19P
MS3108R2219P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -