MS3108R22-20P
Hua Hua
Tau Wae: MS3108R22-20P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 9POS RT ANG W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3108R22-20P.pdf2.MS3108R22-20P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108R22-20P
Tau Wae MS3108R22-20P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 9POS RT ANG W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4215 pcs Pepa Raraunga 1.MS3108R22-20P.pdf2.MS3108R22-20P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 9
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A