MS3108R22-18S
Hua Hua
Tau Wae: MS3108R22-18S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 8 POS RT ANG W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3108R22-18S.pdf2.MS3108R22-18S.pdf3.MS3108R22-18S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108R22-18S
Tau Wae MS3108R22-18S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 8 POS RT ANG W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3108R22-18S
MS3108R2218S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A