MS3108R22-14S
Hua Hua
Tau Wae: MS3108R22-14S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19 POS RT ANG W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3108R22-14S.pdf2.MS3108R22-14S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108R22-14S
Tau Wae MS3108R22-14S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 19 POS RT ANG W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1350 pcs Pepa Raraunga 1.MS3108R22-14S.pdf2.MS3108R22-14S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3108R22-14S
MS3108R2214S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3108R2024S
MS3108R2024S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 1307 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 5 POS RT ANG W/SCKT
I roto i te taonga: 4717 pcs
Tikiake: MS3108R22-12S.pdf
RFQ
MS3108R22-14SF187
MS3108R22-14SF187
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19 POS RT ANG W/SCKT
Tikiake: MS3108R22-14SF187.pdf
MS3108R22-18P
MS3108R22-18P
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 2POS SLVR SLDR
Tikiake:
MS3108R22-14SZ
MS3108R22-14SZ
Tikiake: MS3108R22-14SZ.pdf
MS3108R22-14PW
MS3108R22-14PW
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19 POS RT ANG W/PINS
Tikiake: MS3108R22-14PW.pdf
MS3108R22-14SW
MS3108R22-14SW