MS3108R22-12S
Hua Hua
Tau Wae: MS3108R22-12S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 5 POS RT ANG W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3108R22-12S.pdf2.MS3108R22-12S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108R22-12S
Tau Wae MS3108R22-12S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 5 POS RT ANG W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4717 pcs Pepa Raraunga 1.MS3108R22-12S.pdf2.MS3108R22-12S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3108R22-12S
MS3108R2212S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 5 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 74A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -